Search
Close this search box.

Apie mus

Apie Clochee

Mes naudojame tik tyrus ir natūralius ingredientus

Clochee kosmetika pagaminta iš 100% natūralių augalinės kilmės ingredientų, kuriuose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, silikonų, mineralinių aliejų, parafino, parabenų, sintetinių kvapiklių, etoksiluotų medžiagų, karbomerų ar propilenglikolio. Visi naudojami ingredientai yra sertifikuoti Ecocert ir patvirtinti šios organizacijos.

Kosmetikoje rasite daugybę augalinių sviestų, šaltai spaustų aliejų, augalų ekstraktų, sertifikuotų aktyvių ingredientų, natūralių eterinių aliejų ir natūralių konservantų. Clochee kuria tik tyrus ir natūralius produktus, kuriuose kiekvienas ingredientas atlieka savo unikalų vaidmenį jūsų odos priežiūroje.

Daria Prochenka ir Justyna Szuszkiewicz, įkūrėjos

12.000+ Rattings
0
Patirtis
0 m+
Pardavimų pasaulyje
0 k+

Kodėl rinktis mus?

Grožis – tai galia, o šypsena – pagrindinis ginklas

Clochee – tai ne vien prekės ženklas,bet ir gyvenimo filosofija, kurianti harmoniją tarp grožio, sveikatos ir aplinkos tvarumo. Įsipareigojimas naudoti tik natūralias sudėtines dalis yra esminis Clochee principas, todėl Jūsų oda gali gauti geriausius ir tyriausius komponentus.

Clochee laikosi aukštų ekologinės gamybos standartų ir naudoja tik Ecocert sertifikuotus ingredientus. Taip ji gali garantuoti saugumą vartotojui ir draugiškumą aplinkai. Taip pat Clochee skiria dėmesį ne tik ingredientų pasirinkimui, bet ir aplinkos apsaugai, naudodama perdirbamą kosmetikos pakuotę.

100% Natūralu

Naudojame tik Ecocert sertifikuotus ingredientus

Naudinga odai

Nenaudojame kenksmingų cheminių medžiagų

Mūsų patirtis
0 +

100% saugi

Natūralūs ingredientai nealergizuoja ir neerzina odos

5/5
4.8 (12.000 Review)

Health Certification

Suteikiame tai, kas geriausia

Laikas pasirūpinti savimi!

Laikas pasirūpinti savo oda su Clochee kosmetika! Clochee yra ne tik kosmetikos prekės ženklas, bet ir gyvenimo būdas, kuriuo siekiama apsaugoti ir puoselėti odą natūraliais, ekologiškais ir sveikais ingredientais. 

Rinkdamiesi Clochee, Jūs renkatės daugiau nei tiesiog produktą – Clochee vadovaujasi gyvenimo filosofija, kuri pripažįsta odos sveikatą kaip integralią dalį viso organizmo gerovės. Pradėkite sąmoningos grožio priežiūros kelionę ir pamirškite apie žalingas chemines medžiagas!mumis pasitiki 100k + klientų
Scroll to Top